Kde: Univerzitní kino Scala (Scalabar), Brno

Trvání: 50 minut

Vstup: Zdarma, na základě rezervace

Rezervace

Evžen Boček a „jeho“ nakladatel Martin Reiner společně představí poslední díl veleúspěšné série o neuvěřitelných eskapádách poslední aristokratky, stejně jako desetiletou spolupráci autora s nakladatelstvím. „Aristokratka pod palbou lásky“ uzavírá celou populární sérii, které se prodalo již k půl miliónu výtisků.

Přijďte se pobavit s novým příběhem o Marii III. Kostkové a dozvědět se i něco ze zákulisí vydávání knižních bestsellerů. Součástí pořadu bude i autogramiáda a beseda s autorem a nakladatelem.

Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se „vystříbří“ až na úplném konci nového pokračování; na zámku se, mimo jiné, zjeví i Helenka Vondráčková. Milostných šmodrchanic se ovšem na Kostce vyskytne víc, a většina bude zaznamenána filmovým štábem nizozemské televize. Pod palbou lásky se ocitne i kastelán Josef!

Na setkání vás srdečně zve nakladatelství Druhé město.

Událost na facebooku